Vertikálna degustácia veltlínov

PRELOZIT EN Veltlínske zelené je najrozšírenejšou odrodou v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. V mnohých honoch a vinohradoch našiel ideálne podmienky na pestovanie. Aj terroir našej vinice Noviny v Modre mu veľmi svedčí. Pôdne zloženie hlinitej pôdy s kremeňom, ale aj blízkosť Karpát dotvárajú ráz našej rodinnej vinice Noviny v Modre. Tú je možné spoznať aj z diaľky, stačí si všimnúť čerešňu v strede vinice, ktorú posadila ešte prababka majiteľa vinárstva, Laca Šeba.

Príďte si prechutnať ako krásne vyzrievajú naše veltlíny a porovnajte si jednotlivé ročníky. My veríme v jedinečnosť tejto odrody a tešíme sa na vás na vertikálnej degustácii veltlínov už 14. septembra o 19:00. Vstup na degustáciu je 7 EUR, pričom nie je potrebná rezervácia, stačí iba prísť do našej vinotéky od 19:00. Vertikálne degustovať sa bude aj v našom novom archíve.

Celý september sme tu pre vás vo vinotéke každý štvrtok 09:00 do 22:00 aj s lahodným burčiakom, ktorý bude pripravený každý štvrtok a piatok v septembri. Tešíme sa na vašu návštevu.

Vinohrad Noviny v ModreDon´t miss the best of KARPATSKA PERLA and subscribe to newsletter:


Karpatska perla

Are you over 18 years old?

yes  |  no

This site uses cookies. By using this site you agree to this. More informations