Prvé vína ročníka 2020 pre veselšiu jar

Konečne k nám zavítala jar a vy môžete privítať jej príchod s našimi čerstvými novinkami ročníka 2020. Radi by sme vám dali do pozornosti prvé mladé vína z viníc Suchý vrch, Nad Polankou a Staré hory. Zo Suchého vrchu pochádzajú iskrivý Muškát moravskýDevín, či harmonická polosladká Pálava. Náročnejší vínomilci si určite vychutnajú elegantné ovocno-herbálne Silvánske zelené z modranskej vinice Staré hory alebo minerálne Veltlínske zelené z vinice Ingle v Modre. 

V „rodinke ružových vín“ ročníka 2020 na vás čaká svieža Frankovka modrá rosé 2020 z 2. úrody mladej vinice Nad Polankou vo Vištuku. Ovocno-aromatický suchý Cabernet Sauvignon zo Suchého vrchu si môžete okrem klasického balenia vychutnať aj ako MINI ROSÉ v 0,25 l fľaši vhodnej na turistiku. A máme tu aj niečo pre milovníkov polosladkých vín: harmonický Cabernet Sauvignon z vinice Suchý vrch.

Čerešničkou na záver je naša absolútna novinka, osviežujúce Frizzante Rizling rýnsky 2020 extra brut  (polosuché) s príjemnými kyselinkami a jemným zvyškovým cukrom. Všetky vína nájdete u nás vo vinotéke v Šenkviciach, ale aj v našom eshope, kde si môžete objednať výber z nich aj v jarnom sete za zvýhodnenú cenu. Vychutnajte si prvé chute a vône ročníka 2020!

OBJEDNAŤ SET JARNÝCH VÍN  

Nové vína ročníka 2020Don´t miss the best of KARPATSKA PERLA and subscribe to newsletter:


Karpatska perla

Are you over 18 years old?

yes  |  no

This site uses cookies. By using this site you agree to this. More informations