Za vínom do Šenkvíc

Radi by sme pozvali všetkých milovníkov vína na 6. ročník podujatia Za vínom do Šenkvíc, ktoré sa uskutoční v sobotu 29. apríla od 14:00 do 22:00. Bude vás čakať až 32 vinárov v 22 pivniciach v Šenkviciach, k tomu šenkvická folklórna muzika priamo vo vinárstvach, opekanie býka na námestí, tradičné remeslá, či spoznávanie náučneho vinohradníckeho chodníka.

Do vinárstiev sa bude dať dostať bezplatnou kyvadlovou dopravou, alebo na konskom koči. V KARPATSKEJ PERLE vás bude čakať degustácia vín na dvoch stanoviskách – v barikovej pivnici a v Tančiarni. O 15:00 a 19:00 budete môcť navštíviť náš nový archív a spoznať zopár archívnych pokladov, ktoré ukrýva. V prípade záujmu sa prosím prihláste vopred na recepcii v deň konania akcie, alebo cez Facebook.

Môžete sa tešiť aj na kulinárske špeciality šéfkuchára Petra Nagya a príjemné posedenie v Tančiarni a na letnej terase. Otvorená bude aj naša 21-metrová rozhľadňa. Počas podujatia budeme mať vo vinotéke akciu a pri 6 zakúpených fľašiach vám ich dovezieme až ku vám domov.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť na mieste za 25 EUR. Zahŕňajú 40 degustačných kartičiek, ale aj 2 kupóny na víno po 4€, degustačný pohár, katalóg s mapou pivníc a pero. Vstupenky budú na predaj aj počas podujatia v našom vinárstve, alebo od 12:00 do 16:00 v KIS v Šenkviciach na Námestí G. Kolinoviča, kde si môžete vymeniť zakúpené online vstupenky. Viac informácií o podujatí nájdete na webe Šenkvické víno.

Za vínom do ŠenkvícDon´t miss the best of KARPATSKA PERLA and subscribe to newsletter:


Karpatska perla

Are you over 18 years old?

yes  |  no

This site uses cookies. By using this site you agree to this. More informations