Pekné víno s rozhľadom 2021

Srdečne vás pozývame na 13. ročník podujatia Pekné víno s rozhľadom, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. augusta v KARPATSKEJ PERLE od 13:00 do 21:00. Tohtoročná akcia sa bude niesť v duchu 30. výročia založenia nášho vinárstva. Okrem degustácie vín, gastronomických špecialít a tradičnej súťaže v behu na rozhľadňu sa budete môcť tešiť aj na bohatý sprievodný program. Svoje sily v behu na rozhľadňu si budú môcť zmerať bežci od 13:00 do 18:30 v detskej, ženskej a mužskej kategórii.

Návštevníci podujatia sa budú môcť zapojiť do ankety a zasúťažiť si o 9-litrovú fľašu červeného cuvée 4 Živly. Keďže oslavujeme 30-ku, pripravujeme pre vás aj zaujímavú výstavu „30 rokov Perly“. Čaká vás aj nadupaný hudobný zážitok v podaní 2 skupín. Od 17:00 odohrá koncert skupina WORKING CLASS HEROES - John Lennon tribute band, ktorá hrá skladby sólovej tvorby Johna Lennona z obdobia po Beatles. Od 19:30 zahrá a veríme, že aj roztancuje celú našu terasu kapela D´Dvercia - The Doors revival band

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť online v hodnote 25 € až do 20.8 do 12:00. V cene lístka je voľná degustácia vín a kupón na nákup vína v hodnote 8 €. Keďže kvôli protipandemickým opatreniam je počet návštevníkov limitovaný, prosíme všetkých o zakúpenie lístka. Pre deti bude špeciálny detský lístok za 6 € obsahujúci 2 dcl Bobula a detské prekvapenie. Na mieste v deň konania akcie bude možné zakúpiť si vstupenku v hodnote 29 €. Dobehnite osláviť našu 30-ku! Tešíme sa na vás už čoskoro, priatelia. 

Pekné víno s rozhľadom plagát

Pekné víno s rozhľadomDon´t miss the best of KARPATSKA PERLA and subscribe to newsletter:


Karpatska perla

Are you over 18 years old?

yes  |  no

This site uses cookies. By using this site you agree to this. More informations