Degustácie

Ak nás máte záujem navštíviť s väčšou skupinou ľudí, odporúčame vyskúšať riadené degustácie. Okrem ochutnávky vína si môžete pozrieť výrobné priestory, vystúpiť na 21-metrovú rozhľadňu alebo si pochutiť na sezónnych gastronomických špecialitách. Degustácie je možné rezervovať telefonicky na čísle 0917 926 266 alebo e-mailom na ochutnavky@karpatskaperla.sk. Vychutnáte si ich v našich štýlových priestoroch:

Degustačka

Naša degustačná miestnosť má kapacitu do 50 ľudí. Okrem degustácií je vhodná aj na usporiadanie rodinných osláv alebo teambuildingov. Pri horiacom krbe budete mať pocit, že ste našli to správne miesto, ktoré má dušu. Na stenách miestnosti visia grafiky slovenských umelcov, ktoré sme používali v minulosti na našich etiketách.

Degustačka

Tančiareň

Radi by ste usporiadali svadbu vo vinárstve, ale potrebujete miestnosť s tanečným parketom na váš event? Naša Tančiareň splní požiadavky na príjemné sedenie aj tanečnú miestnosť. Jej kapacita je 66 ľudí s využitím tanečného parketu alebo 75 ľudí bez parketu. Vchod do miestnosti vedie cez našu letnú terasu, z ktorej výhľady si najlepšie vychutnáte s kalichom vína pri západe slnka.

Tančiareň

Ak máte záujem zažiť ten pravý vinársko-kulinársky zážitok v príjemnej atmosfére, môžete nás kontaktovať vopred e-mailom:

CHCEM SI REZERVOVAŤ TERMÍN

 


Nezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií