Vinotéka

Naša vinotéka je otvorená od utorka do piatku od 9:00 do 17:00. Nachádza sa priamo v budove KARPATSKEJ PERLY na Nádražnej 57. Nájdete tu všetky vína z kolekcií KARPATSKÁ PERLA, JAGNET, VARIETO, DÍLEMÚRE a cuvée 4 ŽIVLY. V predaji máme tiež omšové vína a vína z limitovaných edícií. Pre deti máme v ponuke hroznovú šťavu BOBULO plnú vitamínov a minerálov. Vína z aktuálnej ponuky si môžete zakúpiť už aj prostredníctvom nášho nového e-shopu

U nás určite nájdete ideálny darček pre každého milovníka vína. K vínam ponúkame aj rôzne darčekové kazety a obaly či značkové doplnky vinárstva. Pravidelní zákazníci si môžu u nás uplatniť zľavu po získaní bodovej a klubovej karty. Menšie skupiny do 10 ľudí majú možnosť zdegustovať vína z aktuálnej ponuky priamo v priestoroch vinotéky. Bodkou na záver na degustácie môžu byť vynikajúce belgické pralinky s plnkou z Alibernetu alebo kvalitná káva Lavazza.

V čase otváracích hodín vinotéky je otvorená rozhľadňa s 99 schodami s výhľadom na Malé Karpaty. Súčasťou vinotéky je menšia degustačná miestnosť s kapacitou 10 ľudí, kde vám radi odprezentujeme naše vína. Tešíme sa na vašu návštevu.

Vinotéka

 


 


Nezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií