Vinotéka v Šenkviciach

Naša vinotéka je otvorená od utorka do štvrtka od 9:00 do 17:00 hod. a v piatok od 9:00 do 19:00 hod.. Nachádza sa priamo vo vinárstve KARPATSKÁ PERLA na Nádražnej 57 v Šenkviciach. Nájdete tu všetky vína z našej aktuálnej ponuky, ako aj darčekové sety vín za výhodné ceny. Pre deti máme v ponuke hroznovú šťavu BOBULO plnú vitamínov a minerálov. Naše produkty si môžete zakúpiť už aj online prostredníctvom eshopu

Ak hľadáte darček pre milovníka vína, príďte sa ku nám inšpirovať. K vínam ponúkame rôzne darčekové kazety, obaly či značkové doplnky vinárstva. Pravidelní zákazníci si môžu u nás uplatniť zľavu po získaní bodovej a klubovej karty. V rámci otváracích hodín vás radi privítame v degustačných priestoroch vinotéky a ponúkneme vám ochutnávku vína so štyrmi alebo šiestimi vzorkami. Degustácie sú vhodné pre menšie skupiny do 10 osôb.

Bodkou na záver degustácie môžu byť vynikajúce belgické pralinky s plnkou z Alibernetu. Radi vám spravíme prehliadku pivníc, ktorú môžete zakončiť krásnym výhľadom na Malé Karpaty z 21-metrovej rozhľadne. A keď nemáte cestu ku nám do Šenkvíc, môžete si víno objednať z pohodlia domova v našom eshope: 

NAVŠTÍVIŤ ESHOP

Vinotéka

 


 


Nezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií