Vychutnajte si naše top vína v novom sete Topky z Perly

Priatelia, pripravili sme pre vás špeciálny set „TOPKY Z PERLY“ so šiestimi vínami, ktoré sú podľa nás momentálne TOP! Všetky vína pochádzajú z našich vlastných vinohradov, ktoré sú v konverzii na bio. Viaceré z vín získali pre nás významné ocenenia, ktoré svedčia o ich kvalite.

Sauvignon Blanc 2021 zo Suchého vrchu napríklad zabodoval na prestížnej súťaži Danube Wine Challenge 2022 a priniesol nám krásnu zlatú medailu. Podmaní si vás vôňou bazy, podporenou sviežou notou vinohradníckej broskyne. Jeho plná chuť na jazyku zanechá ovocné vnemy prezretých egrešov.

Nové Veltlínske zelené 2021 z vinice Noviny očarí plnou ovocno-korenistou vôňou a pevnou guľatou chuťou. Už stihlo zažiariť v 2. kole tohtoročnej súťaže Prague Wine Trophy, kde získalo zlatú medailu. Úplnou novinkou je aj naše unikátne biele cuvée 4 Živly 2021. Vzniklo asamblážou štyroch bielych vín ročníka 2021. Do dokonalej harmónie sa spojili Rizling rýnsky z Kramárov, Veltlínske zelené z Novín, Aurelius a Rizling rýnsky zo Suchého vrchu.

Pre milovníkov polosladkých vín tu máme úplnu topku: Rizling rýnsky 2021 zo Suchého vrchu. Toto víno vybojovalo tento rok zlatú medailu na 2. najprestížnejšej vinárskej súťaži sveta – Bacchus Madrid. Víno vás poteší intenzívnou vôňou medu a medových plástov a lahodnou chuťou nazretého hrozna s lipovo-medovými tónmi.

Koniec leta treba osláviť aj s osviežujúcimi bublinkami! Vyskúšajte naše ružové polosuché Frizzante Pinot Noir 2021, ktoré vám sprostredkuje príjemný zážitok z vône lesných jahôd a sviežej chute s jahodovo-smotanovou notou. A pripomenie vám všetky letné zážitky! 

Postupne sa vám možno zažiada aj plnšie víno, ktoré zahreje na tele aj na duši. Vychutnajte si preto krásne vyzretý Alibernet 2017 zo Suchého vrchu. V nose vás očarí čierna ríbezľa a černica. Ušľachtilé tóny tabaku, kávy a vanilky sa zvýraznili vo víne po 18 mesačnom zrení v barikových sudoch. Toto červené víno bolo ocenené striebrom na medzinárodnej súťaži AWC Vienna 2021

Užite si s našim setom posledné letné dni a spríjemnite si aj príchod jesene. Okrem toho, že si ho môžete kúpiť v akciovej cene, budete mať k tomu aj DOPRAVU ZDARMA! Ako vravíme v Perle: „Z vinohradu k vašim dverám!“

CHCEM SI KÚPIŤ SET

Topky z Perly


Karpatska perla
 

Nezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií