Vertikálna degustácia veltlínov

Veltlínske zelené je najrozšírenejšou odrodou v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. V mnohých honoch a vinohradoch našiel ideálne podmienky na pestovanie. Aj terroir našej vinice Noviny v Modre mu veľmi svedčí. Pôdne zloženie hlinitej pôdy s kremeňom, ale aj blízkosť Karpát dotvárajú ráz našej rodinnej vinice Noviny v Modre. Tú je možné spoznať aj z diaľky, stačí si všimnúť čerešňu v strede vinice, ktorú posadila ešte prababka majiteľa vinárstva, Laca Šeba.

Príďte si prechutnať ako krásne vyzrievajú naše veltlíny a porovnajte si jednotlivé ročníky. My veríme v jedinečnosť tejto odrody a tešíme sa na vás na vertikálnej degustácii veltlínov už 14. septembra o 19:00. Vstup na degustáciu je 7 EUR, pričom nie je potrebná rezervácia, stačí iba prísť do našej vinotéky od 19:00. Vertikálne degustovať sa bude aj v našom novom archíve.

Celý september sme tu pre vás vo vinotéke každý štvrtok 09:00 do 22:00 aj s lahodným burčiakom, ktorý bude pripravený každý štvrtok a piatok v septembri. Tešíme sa na vašu návštevu.

Vinohrad Noviny v Modre


Karpatská perla
 

Nezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií