Archívne v archíve

Radi by sme vás pozvali na degustáciu Archívne v archíve, ktorá sa uskutoční 20. februára o 18:00 v KARPATSKEJ PERLE. Laco Šebo sa tentokrát rozhodol nechať výber vín na vás. TU si môžete do 16. februára vybrať 10 vín, ktoré by ste chceli ochutnať. Vína vám predstavíme priamo v našom archíve, v ktorom sa v roku 2019 míňali nielen predošlý prezident, ale aj súčasná prezidentka Zuzana Čaputová.

Degustácia bude vedená vertikálnych spôsobom podľa toho, akých 10 vín získa najväčšie preferencie. Môžete sa tešiť aj na výborné menu od šéfkuchára Mariána Harcinika. Dozviete sa tiež niečo o našom archíve, o jeho pôvodnom využití v družstve NuPOD a uvidíte jeho súčasnú podobu. 

Archív

Radi by sme odcitovali pár slov od Matúša Dullu, ktorý v článku Rok 2019 pohľadom architekta vyjadril svoj názor na otázku „Čo Vás v roku 2019 v oblasti architektúry na Slovensku (v stredoeurópskom priestore) najviac zaujalo“: „Očarilo ma ako kultivovane a invenčne z bývalých betónových nádrží na víno, pokrytých nánosmi vínneho kameňa, urobili v Karpatskej perle archív vín. Architekti radi volajú po osvietenom klientovi, no taký niekedy ani architekta nepotrebuje – ako manželia Šebovci v Šenkviciach.“ 

Príďte k nám objaviť tajomstvá nášho archívu a uvidíte, aké majú naše perly archivačný potenciál. Tešíme sa na vás už čoskoro. Cena degustácie je 50 EUR a počet miest je kvôli kapacite archívu limitovaný na 18. Vstupenky si môžete zakúpiť online: 

Kúpiť lístky

ArchívNezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií