11. ročník podujatia Za vínom do Šenkvíc

Sobota 30. apríla 2022 bude patriť 11. ročníku podujatia Za vínom do Šenkvíc. Príďte aj vy za vínom do Šenkvíc a zažite neopakovateľnú atmosféru otvorených pivníc najväčšej malokarpatskej vinárskej obce. Podujatie sa bude konať v 22 šenkvických pivniciach a pivničkách od 12:00 do 22:00.

Okrem ochutnávky vín 29 miestnych vinárov sa môžete tešiť aj na bohatý sprievodný program: predajné výstavy šenkvických umelcov, ukážky tradičných remesiel, detský kútik, vinársku tombolu, súťaž o top vinárstvo podujatia, tradičnú slovenskú kuchyňu či ľudovú hudbu v podaní 3 kapiel. Do vinárstiev sa dosatanete veľmi jednoducho: k dispozícii budú 3 okruhy kyvadlovej dopravy zdarma a vláčik Blaváčik. 

Srdečne vás pozývame aj do nášho vinárstva, kde vás bude čakať degustácia mladých vín ročníka 2021, ako aj starších vyzretejších ročníkov. K vínu si budete môcť vychutnať kulinárske špeciality od šéfkuchára Laciho Hornáčka. Do 17. apríla si môžete kúpiť online lístky za zvýhodnenú cenu 27 €. Od 18. apríla budú v predaji za štandardnú cenu 29 €

Za vínom do Šenkvíc

 


Karpatská perla
 

Nezmeškajte to najlepšie z KARPATSKEJ PERLY a prihláste sa na odber noviniek:


Odoberaním newslettru súhlasím so spracúvaním osobných údajov

Karpatska perla

Máte viac ako 18 rokov?

áno  |  nie

Tento web používa súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií