Darčeky z KARPATSKEJ PERLY

Radi by ste obdarovali svojich blízkych vínom, ale neviete sa rozhodnúť pre to konkrétne? V našej firemnej vinotéke si môžete kúpiť okrem vín aj darčekové poukazy na nákup vína a degustáciu, alebo pripravené darčekové sety. Príďte sa zásobiť pred sviatkami dobrým vínom, otvorené bude až do 23. decembra. V ponuke máme niekoľko darčekových setov:

Darčekové balenie cuvée Editio Vinifera
V spolupráci s enologičkou Editou Ďurčovou sme v limitovanej edícii vyrobili dve zaujímavé cuvée. V Cuvée Devín sa snúbi typická odroda malokarpatského regiónu Veltlínske zelené 2013 a prvá slovenská odroda Devín 2013. Červené, Cuvée Nitra je z nášho vína Frankovka modrá 2012 a Nitrie 2013 od Karola Motyku. Obe vína boli vyrobené v KARPATSKEJ PERLE.

Set archívnych vín
Manželia Šebovci na základe rodinnej degustácie vybrali trojicu archívnych vín zo svojho domáceho archívu: Alibernet 2004, Cabernet Sauvignon 2003 a Veltlínske zelené 1999. O tom, ako prebiehal výber vín a degustácia sa dočítate v nasledovnom článku. Všetky vína majú ešte etikety slovenských umelcov, ktoré sme používali do roku 2005.

Zdravý set
Ponúkame vám set v darčekovom balení, ktorý poteší najmä priaznivcov zdravej výživy. Nájdete v ňom mušty BOBULO z odrôd Veltlínske zelené a Frankovka modrá. BOBULO je 100% hroznová šťava lisovaná za studena, ktorá bude chutiť všetkým vekovým kategóriám. Neobsahuje alkohol, ale za to posilní vaše telo minerálmi, vitamínmi a prírodným hroznovým cukrom. K tomu ešte Malokarpatský med z Modry, hroznové želé z nášho Alibernetu a hneď si zlepšíte náladu aj imunitu.

Zdravý set a darčekové balenie Editio Vinifera

 

Späť


© 2011 - 2018 KARPATSKÁ PERLA. All rights reserved. |  Spracované v redakčnom systéme SwiftSite spoločnosti ELET