Pekné víno s rozhľadom, 24.3.2018

Srdečne vás pozývame na jubilejný 10. ročník podujatia Pekné víno s rozhľadom. Tento rok sa uskutoční prvú jarnú sobotu 24. marca od 13:00 do 21:00. Môžete sa tešiť na ochutnávku vín v pivniciach, ako aj zaujímavý sprievodný program. Ako je zvykom, všetci bežci si môžu zmerať svoje sily a schopnosti v behu po 99 schodoch na rozhľadňu. Súťažiť sa bude už od 13:00 v detskej, ženskej a mužskej kategórii.

Ak máte radi hudbu The Doors, určite nevynechajte koncert banskobystrickej kapely The Doors Revival, ktorý bude od 17:00. Vo veľkej pivnici sa budete môcť pokochať dielami výtvarníka Jána Vajsábela. Pre gurmánov pripravíme gastronomické špeciality, ktoré sa budú podávať v Tančiarni, ale aj divinový guláš vo vonkajších priestoroch pred vinárstvom. Milovníci sladkostí si budú môcť zamaškrtiť na koláčikoch od Marlotky či belgických pralinkách spolu s našou lahodnou kávou.

Otvoríme pre vás aj náš archív v bývalých nádržiach na víno, kde sa dostanete určite k nejakému raritnému ročníku. Budeme radi, ak prídete aj so svojimi deťmi, ktoré sa budú môcť kreatívne vyžiť s eko-plastelínou vyrobenou z vínneho kameňa. O 19:00 vyhodnotíme súťaž v behu na rozhľadňu a fotografickú súťaž s MINI JAGNETMI, do ktorej sa môžete zapojiť do 23. marca. Stačí ak nám pošlete fotku MINI JAGNETU zo zaujímavého miesta v prírode.

Vstupenky v hodnote 15 EURje možné zakúpiť  online na webe Chute Malých Karpát. Bude ich možné zakúpiť aj v deň konania akcie od 13:00, avšak celkový počet lístkov je limitovaný na 400 ks. Vstupenka zahŕňa kupón na nákup vína za 5 EUR. Za pohár s taštičkou sa platí vratná záloha v hodnote 3 EUR. Tešíme sa na vás prvú jarnú sobotu.

Pekné víno s rozhľadom

 

Späť


© 2011 - 2018 KARPATSKÁ PERLA. All rights reserved. |  Spracované v redakčnom systéme SwiftSite spoločnosti ELET